search

Typhoon H Advanced + Dodatkowy Akumulator + Pilot Wizard + Plecak

4 999,00 zł brutto
4 064,23 zł netto
Brutto + Koszty wysylki
 • Yuneec Typhoon H
 • Aparatura ST16
 • Pilot Wizard
 • Akumulator (2 szt.)
 • Ładowarka
 • Kamera z gimbalem
 • Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę
 • Pokrowiec na pilot
 • 2 komplety śmigieł
 • Karta microSD
 • Kabel USB
 • Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej
 • Plecak
Ilość
Oczekiwanie na dostawę towaru

Typhoon H - wiele możliwości

Bądź profesjonalny dzięki nowemu hexacopterowi Typhoon H i podążaj za przyszłością. Typhoon jest gotowy do lotu po otwarciu pudełka, posiada wykrywanie przeszkód za pomocą ultradźwięków. Kamera nagrywa w jakości 4K 30fps, a także doskonałe slow motion w jakości FullHD 1080p 120fps. 3-osiowy gimbal posiada 360° oś obrotu. Ponadto model ma składane podwozie łatwe w montażu śmigła, składane ramiona na czas transportu. oraz wiele bardzo pomocnych trybów lotu. Z kolei aparatura ST16 wyposażona została w 7 calowy dotykowy.

Innowacyjne rozwiązania

Typhoon H jest najbardziej zaawansowaną platformą do filmowania z powietrza tak niewielkich rozmiarów. Hexacopter został zaprojektowany przez największych specjalistów w swojej dziedzinie a także z pomocą użytkowników poprzednich modeli. Typhoon H dostarcza wiele możliwości które wcześniej były dostępne tylko w bardzo drogich i profesjonalnych platformach niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Typhoon H wykonuje fantastycznej jakości zdjęcia i wideo dzięki nowoczesnej kamerze CGO3 nagrywającej w jakości Ultra HD (4K). Aparatura pracuje w oparciu o system Android, wyposażona w przejrzysty, dotykowy 7 calowy wyświetlacz. Na ekranie LCD wyświetlany jest obraz przekazywany na żywo z kamery w jakości HD 720p a także pozwala na łatwy dostęp do autonomicznych funkcji lotu.

Świat w 360 stopniach

3 osiowy stabilizator CGO3+ wraz z kamerą zapewniają wiele płynnych ujęć w niesamowitej jakości. Kamera wyposażona w 12 megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw (115°) wykonuje niesamowite zdjęcia, oraz nagrywa materiały wideo w jakości 4K. Innowacyjny gimbal z możliwością obrotu o 360° jest w pełni kontrolowany z aparatury.

Nowatorska aparatura ST16

Stacja naziemna pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej marki Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji, a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania. Najnowsza wersja.

Technologia Video Downlink

Technologia Video Downlink zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym w jakości HD (720p) na ekranie aparatury (ST16) na odległość nawet 1,6 km. Dzięki temu widzimy dokładnie to co rejestruje kamera oraz z łatwością możemy wykonywać loty na duże odległości.

Tryb team mode

Dzięki trybowi team mode modelem sterować mogą dwie osoby, jedna steruje dronem i ustala lot a druga jest operatorem kamery. Zapewnia to wykonywanie ujęć dokładnie tego co chcemy i jak chcemy. Team mode może być obsługiwany przez dwie aparatury ST16 lub jedną aparaturę ST16 i jedną ST12 oraz poprzez pilot Wizard.

Pomocne tryby lotu

Dzięki pomocnym trybom lotu, nawet amator z łatwością wykona profesjonalny materiał wideo. Typhoon H posiada aż 6 trybów lotu. Tryb okrążaj mnie - Typhoon H będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. Punkt zainteresowania - Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Typhoon H będzie latał w koło jednocześnie filmując go. Tryb selfie - Typhoon H oddali się na 45 metrów w górę jednocześnie ciągle Cię filmując dzięki czemu uzyskasz niesamowity efekty selfie. Lot po punktach - Zaprogramuj drogę wg. której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia. Follow me / Watch me - Dzięki "Follow me" Typhoon H będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery. Powrót do domu - Dzięki jednemu kliknięciu Twój Typhoon H wróci w miejsce gdzie aktualnie się teraz znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie.

Bezpieczeństwo i system omijania przeszkód

System unikania przeszkód - wbudowany inteligentny sonar wykrywa przeszkody za pomocą ultradźwięków. Po wykryciu obiektu Typhoon H zatrzyma się dzięki czemu latanie jest jeszcze bardziej bezpieczne. Bezpieczeństwo sześciu silników - jeżeli w trakcie lotu awarii ulegnie jeden silnik nie musisz się martwić, Typhoon H samoczynnie przejdzie w tryb 5 silników i nadal będziesz mógł bezpiecznie i stabilnie lecieć. Z kolei składane ramiona nie tylko bardzo ułatwiają przechowywanie ale i zwiększają bezpieczeństwo podczas transportu.

Wizard - prawdziwy czarodziej

Steruj jedną ręką i miej pełną kontrolę. Wizard to ultra lekki pilot sterowania dzięki któremu mamy pełną kontrolę nad dronem, używając tylko jednej ręki. Pilot jest w pełni funkcjonalny, posiada możliwość uruchomienia silników, w pełni kontroluje gimbal jak i całego drona. Możemy także skorzystać z opcji powrót do domu, lotu po punktach  oraz trybu follow me. Posiadając przy sobie pilot i włączając "follow me", dron będzie podążał za pilotem. Ponadto Wizard posiada inteligentne sterowanie kierunkowe. Zmiana nachylenia pilota w lewo lub prawo jest równoznaczna z pochyleniem drążka aparatury sterowania.  Pochyl pilot w górę (między 40° a 90°) i użyj pilota  do sterowania aby startować, lądowaćlub kontrolować wysokość. Pochyl pilot w dół (między 0° a 40°) i użyj pilota aby polecieć w prawo, lewo, przód lub tył.

YUNEEC
008924

Opis

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA
13,5 m/s / (Tryb Angle), 19,4 m/s (Follow Me/Watch Me)
WAGA
1530 g
WYMIARY
520 x 457 x 294 mm
CZAS LOTU
25 minut
AKUMULATOR
4S 14.8V LiPo
ŁADOWARKA
Sc4000-4
APARATURA
ST16
MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ LOTU
122 m (agl)
MAKSYMALNY KĄT PRZECHYLENIA
35°
MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ WZNOSZENIA
5 m/s
WYMIARY ( ZŁOŻONY )
350 x 269 x 254 mm
WAGA KAMERY
250 g
MASA STARTOWA
1800 g
MATRYCA
12.4 Megapikseli
OBIEKTYW KAMERY
14 mm / F2.8
KĄT WIDZENIA
115°
ELEKTRONICZNA MIGAWKA
1/30 – 1/8000
TRANSMISJA OBRAZU WIDEO
1.6 km
MAKSYMALNA JAKOŚĆ NAGRAŃ
4K UHD (30 fps)
SZYBKOŚĆ OBROTU
85°/s
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Kalibracja Kompasu Typhoona H

Pliki do pobrania (487.69k)

Inst. Uzytkownika Typhoona H

Pliki do pobrania (4.57M)

Skrócona instr. do Typhoona H

Pliki do pobrania (7.46M)

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.