search

Yuneec Typhoon H3

10 500,00 zł brutto
8 536,59 zł netto
Brutto + Koszty wysylki
Ilość
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ TOWARU

YUNEEC TYPHOON H3 - Współprojektowany z Leica

Nieograniczone perspektywy i nowe ścieżki dla kreatywności

Z Typhoonem H3 i kamerą ION L1 Pro opracowaną we współpracą z Leica, Yuneec i Leica Camera AG biorą co najlepsze ze swoich światów, aby wspólnymi siłami wprowadzić aparaty Leica na nowe wyżyny.
H3 został zaprojektowany specjalnie dla fotografów i filmowców, którzy chcą odkryć świat na nowo, patrząc na niego z nowej perspektywy.
Dzięki wysokiej jakości materiałom i implementacji szerokiej gamy funkcji lotu, w połączeniu z 1” przetwornikiem obrazu CMOS, H3 może zaoferować Ci wyszukany i perfekcyjnie zestrojony system, dzięki któremu zrealizujesz swoje fotograficzne ambicje. Dzięki bezpiecznej i sprawdzonej konstrukcji, oraz wykorzystaniu 6 wirników dron pozostaje stabilny nawet w wietrznych warunkach, a 3-osiowy gimbal zapewni idealnie stabilne i ostre, 20MP zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Nowe standardy w fotografii lotniczej

Wiele możliwości konfiguracji, bezstratny zoom cyfrowy i niezrównana jakość obrazu czynią z kamery ION L1 Pro lidera w swojej klasie do każdego zastosowania w fotografii lotniczej. Szeroki wybór funkcji, oraz legendarna jakość Leica pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał kamery ION L1 Pro. „Das Wesentliche” (niem. kwintesencja, podstawy) to motyw przewodni Leic’i i zgodnie z nim wszystkie funkcje zostały uporządkowane według swojej przydatności i wartości. Oprogramowanie działa tak, jak do tego przyzwyczajeni są fotografowie. Regulacja trybów półautomatycznych, wybór i inkrementacja poziomów ISO, czy interwały korekcji ekspozycji – to wszystko zostało zaprojektowane tak, by obsługiwało się to jak na prawdziwym aparacie fotograficznym. Funkcja Cruise Control pozwala utrzymać stałą prędkość drona, aby fotograf mógł skupić się na swojej pracy. Zintegrowany3-osiowy gimbal z możliwością nieskończonego, nieograniczonego obracania się 360 stopni wokół własnej osi, oraz chowane podwozie pozwalają bez przeszkód tworzyć panoramiczne ujęcia.

Niezrównana jakość obrazu


Komponenty H3 i L1 zostały do siebie dokładnie dobrane tak, by zapewnić najwyższą ostrość i szczegółowość zdjęć.
Liczne, dogłębne analizy pozwoliły uzyskać z systemu maksimum, a układ rozpraszania niepożądanego światła zapewnia,
że jakość pozostanie najwyższa nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera zapewnia ogromną uniwersalność dzięki
automatycznemu bracketingowi, trybom półautomatycznym, czy szerokiemu zakresowi dynamiki tonalnej. Yuneec wraz z Leicą zaimplementował
Y-Log dla profesjonalnej i łatwej integracji materiału wideo z nagraniami z innych źródeł. Dodatkową zaletą jest to, że materiał
Y-Log cechuje się znacznie lepszą dynamiką niż standardowe formaty. Ponadto, Leica stworzyła wysokiej jakości profile ADOBE DNG,
bazując na podejściu holistycznej optymalizacji obrazu. Profile uwzględniają korekcje winietowania, zniekształceń, oraz aberracji
chromatycznej. Ponadto, reprodukcja kolorów kamery została precyzyjnie zmierzona i skalibrowana, dzięki czemu zdjęcia w DNG mają
wyjątkowo neutralną i naturalną kolorystykę – jedyne co musisz zrobić, to zainstalować najnowszą wersję oprogramowania Camera RAW.

Dzięki krótkim interwałom między zdjęciami JPG łatwo stworzysz hyperlapse.

Heksakopter, który dużo może

Dzięki niezawodnemu kontrolerowi lotu PX4, Typhoon H3 jest nie tylko szczególnie potężny, ale również bardzo wydajny. System został
zoptymalizowany, by zredukować straty energii, ale zachować w pełni parametry i osiągi. W rezultacie otrzymujemy wielowirnikowiec
o bardzo rozległych możliwościach, który jest niezawodny, cichy, niezwykle precyzyjny i mający rezerwy bezpieczeństwa.
Śmigła montowane na mechaniczne szybkozłączki sprawiają, że dron jest gotowy do akcji niemal natychmiast po wypakowaniu.
Ramiona Typhoona H3 są składane, co dodatkowo ułatwia jego transport. Cały, w pełni gotowy do lotu system może być łatwo transportowany w lekkim i poręcznym plecaku o rozmiarze bagażu podręcznego, lub w wytrzymałej, dedykowanej walizce transportowej (plecak i walizka dostępne poza zestawem). Standardowy zestaw zawiera dwa akumulatory typu LiPoHV, a każdy z nich pozwala na solidne 25 minut lotu.

Aparatura sterująca ST16S


Intuicyjna, oparta na systemie Android aparatura daje Ci pełną kontrolę nad dronem oraz kamerą. Kadrowanie jest łatwe,
kiedy masz do dyspozycji wbudowany w aparaturę 7” ekran dotykowy pokazujący obraz z kamery na żywo w HD. Możesz go też wykorzystać do podglądu telemetrii drona, oraz zmiany ustawień kamery. Podgląd obrazu z kamery można też wyświetlić na zewnętrznym monitorze, dzięki gniazdu HDMI w aparaturze. Zasięg przesyłu wideo wynosi do 1,6 km.

Wraz z drugim operatorem możesz użyć Team Mode, aby rozdzielić obowiązki operatora drona i operatora kamery na dwie osoby. Jedyne, czego potrzebujesz, to druga aparatura ST16S (druga aparatura dostępna osobno).

Dzięki skalibrowanym i zoptymalizowanym przez Leicę trybom fotografowania, kamera ION L1 Pro nie pozostawia niedosytu w kwestii

Inteligentne tryby lotu


Inteligentne tryby lotu zaprogramowano tak, by ułatwić Tobie tworzenie możliwie jak najlepszych materiałów foto i wideo.
W unikalnym trybie Curve Cable Cam zaprogramować przelot, a dron powtórzy go całkowicie autonomicznie, odtwarzając nie tylko trasę lotu, ale też ruchy i orientację kamery. Taką trasę możesz zapisać i wykorzystać ponownie w dowolnym czasie. W trybie Follow Me/Watch Me dron podąża za operatorem i może też automatycznie kierować na niego kamerę. Dostępne są też oczywiście klasyczne tryby:
Orbit (lot po okręgu) oraz Journey (efektowny odlot i przylot).

Follow Me / Watch Me

W trybie Follow me Typhoon H3 będzie podążał za operatorem, a gdy funkcja Watch Me jest aktywowana, dodatkowo dron będzie automatycznie kierował na niego kamerę.

Curve Cable Cam


Zaplanuj niewidzialną ścieżkę lotu. H3 poleci zaplanowaną przez Ciebie ścieżką, podczas gdy Ty możesz kontrolować kamerę niezależnie.

Orbit Me


Typhoon H3 lata wokół Ciebie po okręgu, zachowując pożądaną wysokość i promień. Kamera pozostaje zawsze skierowana na Ciebie.

Journey


Dron odlatuje po prostej linii, jednocześnie wznosząc się, a potem wraca, ułatwiając tworzenie efektownych ujęć.

Bezpieczeństwo danych

Typhoon H3 wraz ze wszystkimi akcesoriami został zaprojektowany jako zamknięty system. W związku z tym cała komunikacja odbywa się bezpośrednio między dronem z kamerą i sterownikiem ST16S. Dane nigdy nie trafiają na zewnętrzne serwery. Wszystko, co powstało w tym systemie (zdjęcia, filmy, dane lotu) należą zawsze, tylko i wyłącznie do Operatora i może on je zapisywać, kasować i zarządzać nimi według własnego uznania, bez ograniczeń.

Po prostu bezpieczny

Typhoon H3 wyposażony jest w liczne zabezpieczenia, takie jak redundantny (podwojony) sygnał sterowania, funkcja automatycznego powrotu do miejsca startu, oraz konfigurowalne wirtualne ogrodzenie, które zapewnia, że dron nie oddali się poza określony przez użytkownika promień. Jeśli śmigło, lub silnik ulegną uszkodzeniu, Typhoon H3 automatycznie przejdzie w tryb pięciowirnikowy, umożliwiając użytkownikowi bezpieczny powrót do miejsca startu i lądowanie. Wbudowane czujniki ultradźwiękowe pozwalają dronowi wykryć i zatrzymać się przed przeszkodami. System mocowania baterii został rozbudowany o dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa, jakim jest wskaźnik poprawnego zamocowania akumulatora.

Typhoon H3 w pigułce

• Solidny heksakopter (sześciowirnikowiec) o czasie lotu do 25 minut
• Chowane podwozie
• Kontroler lotu oparty na PX4
• Funkcja „tempomatu” (Cruise Control) dla lepszej kontroli nad ujęciami
• Inteligentne tryby lotu: Follow Me, Orbit, Journey, Curve Cable Cam
• Funkcja powrotu do domu i automatycznego lądowania
• Wykrywanie przeszkód
• Tryb 5-wirnikowy na wypadek utraty jednego silnika
• Redundancja sygnału sterowania i GeoFence (wirtualne ogrodzenie)
• Dodatkowy mechanizm sygnalizujący poprawny montaż akumulatora
• Składane ramiona dla łatwiejszego transportu
• Tryb Team Mode do rozdzielenia zadań operatora drona i operatora • kamery na dwie aparatury sterujące (dodatkowa aparatura dostępna osobno).

ION L1 Pro w pigułce

• Opracowana we współpracy z Leica Camera AG
• Matryca 1” CMOS, 20MP, filmy w 4K, 60 kl/s, do 100Mbit
• Zintegrowany gimbal 360° może obracać się w nieskończoność
• Optymalizacja i kalibracja trybów fotografowania przez Leicę (balans bieli, reprodukcja koloru, ostrość, usuwanie szumów itd.)
• DNG skalibrowane przez Leicę z profilami dla oprogramowania ADOBE
• Bezstratny zoom cyfrowy
• 10-bitowe nagrywanie wideo YLog oparte na specyfikacji Leica
• Półautomatyczne ISO/migawka i regulacja EV/ISO/migawki co
1/3 kroku
• Duża dynamika tonalna (Wide Dynamic Range – WDR)
• Automatyczny bracketing (Auto Exposure Bracketing – AEB)
• Krótki interwał czasowy pomiędzy zdjęciami dla nagrań typu hyperlapse
• Ustawienia użytkownika
• Profesjonalny histogram
• Zdjęcia panoramiczne

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

DRON

MASA STARTOWA(Z KAMERĄ I DRONEM   2000 g (ŁĄCZNIE Z KAMERĄ)      
      CZAS LOTU     do 25 min      
      DŁUGOŚĆ DIAGONALNA (BEZ ŚMIGIEŁ)     520 mm      
      MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ LOTU     500 m      
      MAKSYMALNY WYSOKOŚĆ STARTU P.P.M.     5000 m      
      MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ WZNOSZENIA     5 m/s      
      MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ OPADANIA     3 m/s      
      MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ LOTU     20 m/s      
      SILNIKI     730 kV      
      AKUMULATOR     4S 5250 mAh LiPo      
      TEMPERATURA OPERACYJNA     0ºC - 40ºC      
      TEMPERATURA PRZECHOWYWANIA     -10ºC - 50ºC

OMIJANIE PRZESZKÓD

SENSOR     Ultrasoniczny      
      PRĘDKOŚĆ LOTU     4 m/s      
      WARUNKU OPERACYJNE     Wysokość > 1.5m, odległość od przeszkód < 5m

APARATURA ST16S

SYSTEM OPERACYJNY     Android™      
      ILOŚĆ KANAŁOW     16      
      ZASIĘG TRANSMISJI (W OPTYMALNYCH WARUNKACH)     1.6 km (Europa)      
      CZĘSTOTLIWOŚĆ STEROWANIA     2.4 GHz      
      CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSMISJI WIDEO     5.8 GHz      
      ROZDZIELCZOŚĆ PRZESYŁANEGO WIDEO     720p      
      EKRAN     7"      
      TELEMETRIA NA EKRANIE APARATURY     Tak      
      BATERIA     3.6V 8700mAh 31.32Wh Li-ion

      TEMPERATURA OPERACYJNA     0ºC - 40ºC

KAMERA

WYMIARY     129 x 80 x 130 mm      
      WAGA     375 g      
      SENSOR     1" CMOS      
      EFEKTYWNE PIXELE     20 MPX      
      OBIEKTYW KAMERY     F2.8, 23 mm      
      POLE WIDZENIA     91º      
      ZAKRES ISO     100 - 6400      
      PRĘDKOŚĆ MIGAWKI     4 - 1/8000s      
      FORMAT WIDEO     MP4      
      ROZDZIELCZOŚĆ WIDEO     H.264 - 4096x2160 & 3840x2160 & 2720x1530 (24/30/48/60fps) / 1920x1080 & 1280x720 (24/30/48/60/120fps)      
      ROZDZIELCZOŚĆ WIDEO     HEVC - 4096x2160 & 3840x2160 (24/30fps) / 2720x1530 (24/30/48/60fps) / 1920x1080 & 1280x720 (24/30/48/60/120fps)      
      TRYBY FOTO     Single, Burst, Interval, AEB, Panorama      
      TRYBY OBRAZU     Normal, Vivid, WDR, 10 Bit Log, B&W      
      TRYBY EKSPOZYCJI     Auto, Manual, ISO Priority, Shutter Priority       KOMPENSACJA EKSPOZYCJI     ± 3.0º      
      TEMPERATURA OPERACYJNA     -10ºC - 50ºC

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.